Pilot stáje Hoda se opět předvedl....

Dříve než se začtete do tohoto článku bych chtěl upozornonit že Admin divize není tím člověkem, který vám chce ublížit nebo vás záměrně poškodit. Admin je člověk, který dbá na to aby se všichni piloti příslušné divize cítili na okruhu při závodě dobře a bezpečně.

Jelikož moje pracovní vytížení mě bohužel nedovolí testovat tak jak bych si přál a protože jsem, bohužel pro mě, nepřišel tomuto "Dokonalému modu" FSONE na chuť, mám tu možnost čím dál tím častěji již po pár kolech sledovat celý závod z pozice diváka. Pochopitelně závod sleduji bedlivě a pro časté připomínky k jízdě a chování na trati jsem se zaměřil v Barceloně na rychlíka stáje Honda, Lukáše Dočkala.

Po pár kolech závodu a jeho nepochopitelných manévrech přišla první zastávka v boxech a při výjezdu Lukáš vybočil hned jak to bylo možné a přejel tak bílou čáru dělící bezpečnostní zónu výjezdu z boxů od okruhu. Bohužel i jeho druhá zastávka probíhala ve stejném dění. Po závodě to okomentoval takto: "ja tam zadnou bilou caru nemel proto ze jsem mel detaily u trate na nizky." Další nesmyslné jednání tohoto "Borce": Po dokončení závodu na krásném 4. místě, při nájezdu do svého boxu v boxové uličce začal roztáčet svůj monopost a provedl pár pěkných "Dohnut´s". Na otázku proč tak činil mě odpověděl: "to si nemuzu ani uz zasmykovat z radosti?"
Další věci zde popisovat nebudu protože nejsem tím který by chtěl Lukáše poškodit, nebo ho snad z divize PRO nadobro propustit. Jen zde připomenu všem větu která je v pravidlech obou divizí F1.

Administrátor divize je považován za autoritu a podle toho se k němu chovejme. Jakékoliv posměšné nebo dokonce urážlivé výroky na adresu Admina jsou nepřípustné a budou idividuelně tvrdě potrestány!!!!!!!!

Tak a teď už k věci samotné.

Za tento výkon v Barceloně (2x přejetí čáry při výjezdu) je Lukáš Diskvalifikován ze závodu.

Za hrubé porušení pravidel v boxech uděluji STOP na závod v Monacu-zde jej nahradí pilot divize AMA Patrik Burdej.

Za porušení oné posvátné věty z pravidel o Administrátorech divizí uděluji STOP na další závod v kalendáři MPL a to je závod v Turecku-zde jej nahradí taktéž Patrik Burdej.

Martin Zeman

This content has been locked. You can no longer post any comment.