Čim více sem na téhle trati najel kol, tim více se mi líbila. Hodně jezdců mělo podobné časy, takže to vypadalo na zajímavou bitvu v závodě. Bohužel hodně lidí na závod z různých důvodů nedorazila.

Kvalifikace: Hned 1. měřené kolo bylo nejrychlejší v nejlepším mojem čase 1.37.2. Dlouho sem se držel na 3.pozici, ale ke konci mně předjeli 2 jezdci. Z 5.místa na startu sem byl trochu zklamán, protože od 3.místa mně dělili 2 desetiny.

Zahřívací kolo: V zahřívacím kole došlo ke kolizi mezi hodně jezdci, naštěstí plecháčům se toho moc nestalo.

1.Závod: J.Žitník ke startu nenastoupil, takže bylo přede mnou volno. Po startu sem se dostal před R.Rehoru. Vozil sem se za L.Viskotem, ale ten zamířil v 1.kole na průjezd. Ze začátku mně trochu stahoval D.Hančl, ale soubojema ztrácel a tak náš rozestup byl téměř celý závod okolo 4s. Do cíle sem tedy dojel 2. 14s za V.Zubajem na kterého sem neměl.

2.Závod: Dostal sem naloženo 55kg, tedy nejvíce v sezóně. Start z 5.pozice. Po startu sem se dostal před D.Hančla. Potom sem si krásně zabojoval s Marcelem Daridou a po jeho chybě mu ujel. Celý závod se za mnou ohyboval O.Zaleš okolo 2s a nutil mně jet na hraně. Postupně sem stahoval vedoucí skupinku, ale nakonec sem dojel 3s za R.Rehorou. Ondra mně nepříjemně stahoval v posledním kole, ale v poslední zatáčce udělal chybu, takže sem dojel 3.

Z Oscherslebenu si odvážim 14 bodů, takže je to můj nejvydařenější víkend v sezoně. Další trať je Imola na kterou se moc těšim, takže za 2 týdny AHOJ.

This content has been locked. You can no longer post any comment.