Po 14 dnech čekaní a dlouhého testování jsme se opět sešli na trati Monza.
Tato trať je nejrychlejší v kalendáři a jede se na ní 27 kol.

Nás se tu sešlo 15 a tak jsme po posledním tréninku dali kvalifikaci a vše se rozjelo a jezdci začli ukazovat jak si trať najeli.
Po dokončení kvalifikace je pořadí jezdců takovéto- 1. Petr Kulhan 2. Marek Slavík 3. Tomáš Nagy 4. Ondřej Drápela 5. Marcel Darida 6. Patrik Burděj 7. Tomáš Repík 8. Vojta Ševčík 9. Richard Koch 10. Pavel Dušek 11. Petr Kozák 12. Martin Lesay 13. Zdeněk Vyhlídal 14. Peter Škorvaga 15. Tomáš Vanča.

Na start se nám zařadilo jen 14 jezdců jelikož Ondřej Drápela měl ztrátu spojení.

Hned na startu byla kolize, když Marcelovi podklouzly kola a ztratil kontrolu nad svým vozem, který se roztočil a následně se o něj rozbili další 2 jezdci.

T1 proběhla bez větších problémů.
        

Po 1. kole je 1. Petr Kulhan s Mclarenem a za ním dvě Ferrari Marka Slavíka a Patrika Burděje.

V průběhu bylo vidět krásné předjíždění mezi jezdci ale bylo tu i pár kolizí, které si jezdci zavinili vlastní chybou, takže do nich nikoho nepřipletli.

a ted některé kolize

Jezdci tu hodně vyjížděli mimo trať a měli co dělat aby své auto uhlídali ale né vždy se to povedlo a takhle to šlo celý závod.
Po dokončení poledního kola v závodě jezdci dojeli v tomto pořadí-1. Petr Kulhan 2. Peter Škorvaga 3. Tomáš Vanča 4. Patrik Burděj 5. Petr Kozák 6. Marek Slavík 7. Richard Koch 8. Tomáš Repík 9. Zdeněk Vyhlídal 10. Pavel Dušek.

Takže máme další závod za sebou a blížíme se ke konci této sezóny. Další závod se jede v Singapur(26.9. PRO a 27.9. AMA) tak zatím ahoj.

This content has been locked. You can no longer post any comment.