Patrik Novotný si dojel pro své 1.vítězství...

Patrik Novotný #2 - BMW Team Germany

Kvalifikace: Jedna z mojich nejhorších kvalifikací v sezóně. Čas 2.20.3 stačil pouze na 6. místo, přitom z toho mohlo být poleposition.

1.Závod: Po startu jsem se dostal na 4.pozici. Zhruba v polovině 1.kola mně otočil Vašek Jankovský. Snažil jsem se jet co to dá, a dokázal jsem dotáhnout pouze V.Ševčíka. Dojel jsem tedy 5.

2.Závod: Vzhledem k penalizaci Vaška jsem startoval ze 3.místa. V zahřívacím kole spadlo spojení O.Drápelovi, takže jsem měl na startu volno. Po startu jsem předjel Vojtu Ševčíka. Snažil jsem si vyjet co největší náskok. Vojta brzdil celé startovní pole. Když se porařilo Radovi předjet Vojtu, můj náskok byl 7s. Rado mně stahoval opravdu rychle a při nájezdu do posledního kola to bylo 1,8s. I přes chybu v posledním sektoru jsem Rada udržel a v cíly za mnou dojel o 3 desetiny. A konečně se mi podařilo v MPL vyhrát. Byly to nudné závody, ale pocit vítězství všechno překonal. Na 3.místo ztrácím 14 bodů a na 2. 16 bodů, takže šance pořád je. Už zbývají jen 4 závody, takže to bude velmi těžké.
Nashle v Kyalami

This content has been locked. You can no longer post any comment.