KVALIFIKACE: Nepovedlo se mi zajet uplně nejlepší kolo, ale stačilo to na skvělou 4. pozici.

ZÁVOD: Start se mi povedl, dostal jsem před Vojtu Hujera a Víťu Váchu, ale za mnou měl skvělí start Lukáš Viskot, který se v nájezdu do T2 dostal přede mě. Jezdil jsem pár kol na 3. pozici, za mnou byl Vojta, který se přede mě v T1 dostal. Po pár kolech se dostal i před Lukáše, takže jsem se musel co nejdřive před nej dostat taky. To se mi povedlo po pár kolech v T1, ale náskok Vojty byl cca 4. sekundy. Jezdili jsme cca stejné časy, takže bylo těžké ho dohnat. Celý závod jsem neměl žádne problémy, ale před poslední zastávkou v boxech, kdy mě o kolo pouštěl Lukáš Viskot, tak prudce spomalil v T2 a drobně jsem si poškodil vuz, což mě stalo v boxech cca 7 sekund. Když jsem vyjel z boxu tak muj náskok na Patrika Novotného, který jel na 4. pozici byl cca 1.5 sekundy, ale během pár kol jsem si vyjel menší náskok, takže jsem si bez problému dojel pro 3. místo. Gratuluji Ondrovi Zalešovi k dalšímu vítězství a už se těšim na poslední závod sezony, kde se rozhodne o tituli mistra MPL pro rok 2009. Ahoj.

This content has been locked. You can no longer post any comment.