Na začátku sezony jsme měli smělý cíl bodovat v každém závodě aspoň s jedním vozem.

Sezonu jsme začínali s jezdeckým složením Radiměřský M. a Benešovský S.
VC Austrálie nám napověděla, že je potřeba ještě hodně pracovat na voze, jelikož kolize S.Benešovského a uvařený motor M.Radiměřského nedávalo moc nadějí na bodový zisk.
VC Malaysie už dopadla dle plánu. 4.místo M.Radiměřského a 5.místo S.Benešovského byl asi nejlepší výsledek celého týmu.
VC Číny, ale dopadla opět bídně, když S.Benešovký uvařil motor a M.Radiměřský dojel na nebodovaném 12.místě.
Do VC Bahrajnu už nastoupi jen M.Radiměřský a 12.místo bylo opět zklamání.
I VC Španělska dopadla bídně. 11.místo M.Radiměřského dávalo napovědět, že příprava na závod není dostatečná a nedařilo se zopakovat časy z kvalifikace.
Ponaučeni jsme se vrhli na přípravu na VC Monaka, ale nebýt havárií soupeřů tak 8.místo M.Radiměřského by nebylo. Vůz byl neklidný a jen z obtížemi viděl cíl.
Do VC Turecka tým povolal na výpomoc P.Duška z divize AMA, ale opět motor zastavil plán na zisk bodů. Ke vší smůle ještě kolidoval M.Radiměřský hned na startu a body byly opět v nedohlednu.
Plni optimismu jsme se vrhli do příprav na VC Británie. Druhý vůz obsadil P.Kulhan opět z divize AMA, ale ani jemu se moc nevedlo a v 32 kole havaroval. M.Radiměřský skončil těsně za body na 9.místě.
Do VC Německa už tým opět nastupoval v plné síle. Podařilo se získat D.Šimoníka a výhledy byly opět veselejší. Skvělé 5.místo Davida a po dlouhé době nějaký bodový zisk. M.Radiměřský dojel na 10.pozici.
VC Maďarska znamenala opět bodový zisk zásluhou D.Šimoníka a jeho 5.místu. M.Radiměřský závod nedokončil po havárii ve 12 kole.
Od VC Evropy musel z rodinných důvodů D.Šimoník ukončit smlouvu s týmem a M.Radiměřský zůstal opět sám. Na každý závod dal tým možnost jezdcům z divize AMA vyzkoušet si závod v divizi PRO. Do konce sezony už to bylo jen trápení. VC Singapuru byla po dlouhé době trochu nadějnější a M.Radiměřský dojel na překvapivém 6.místě.
Celá sezona byla plná změn a hodnotit jim musíme jako nepovedenou. Do nové sezony už tým jedná s několika jezdci, aby se neopakovala situace z letošní sezony, že jeden vůz nebude obsazen. Chtěli bychom poděkovat jezdcům, kteří startovali za RedBull a chtěli pomoci týmu. Zimní příprava už běží na plný plyn a celý tým RedBull se těší na start nové sezony, kde doufá, že překvapí.

This content has been locked. You can no longer post any comment.