"Měl jsem na vítězství ale volant byl opět proti."

Kvalifikace:

Kvalifikace byla  super! Na autě ještě před kval proběhli změny, které se ukázali jako klíčové v boji o pole, byl jsem rád, že jsem si vyjel pole, i když to nebylo jednoduché  byl to skvělý výsledek.

Závod:

Start jsem měl celkem dobrý, v T1 jsem šel trochu pozdě na brzdy a trochu jsem do Jardy strčil, za to se mu omlouvám. Jezdil jsem na 1. místě až do 7 kola, kdy jsem při souboji s Jardou v T1 stratil přítlak na zadním křídle a vyrobil jsem hodiny. Propadnul jsem se na 4. místo za O.Zaleše a začala stíhací jízda. Za pár kol jsem Ondru dohnal a předjel, ale nebylo to tak jednoduché páč Ondra je v soubojích velice tvrdý (ale férový).

Jako další terč byl předemnou P.Škvorvaga, opět jsem tahal za plyn co to dá, abych se mu dostal až na křídlo, ale on byl stejně rychlý a hlavně už mi nefungovali  pneu, které jsem totálně oddělal v souboji za O.Zalešem. Blížili se zastávky v boxech, Peter zajel do boxu, tak jsem zkusil najet pár desetin jenže to se nedařilo, pneu byli v háji a já musel do boxu. Když jsem vyjel z boxu tak Peter byl přede mnou o 4s, tak jsem se neznepokojoval a začal na nové sadě topit. Jel jsem na limitu auta a za moment jsem byl za zadním křídlem Petera. Když jsem si začal plánovat utok, tak volant začal opět stávkovat, bylo to hodně frustrující dojet Petera a pak muset zpomalit, měl jsem co dělat, abych auto udržel na dráze a zkusil vubec závod dokončit. Nakonec jsem závod dokončil, ale štastný jsem nebyl.  3.místo bylo alespoň malou náplastí na ty problémy. Příští závod se pojede v Kanadě, uvidím jak se podáří nastavit auto a snad i volant už bude v pořádku.

Ahoj v Kanadě  Vojta-Ufo-Hujer

This content has been locked. You can no longer post any comment.