Kvalifikace:

Ze začátku se mi nepodařilo zajet dobré kolo, protože jsem zapomět zvýšit boost na 5. Další kolo už bylo lepší, ale stačilo to jen na druhé místo těsně za Vojtu Hujera.

Závod:

Start nebyl moc dobrý, ale dostal jsem se na uroveň Vojty a zkusil jsem ho vnějškem v T1 předjet ,ale byl delší na brzdách a musel jsem za obrubník a propadl jsem se až na 4. pozici. V T3 jsem se dostal vnějškem před Ondru Zaleše na třetí pozici a začal jsem hned dotírat na Petera Škorvagu, kterého jsem vybrzdil v závěrečné sekci okruhu. Přede mnou byl Vojta s odstupem cca 1 sekundu. Po pár kolech jsem se mu přiblížil a zautočíl. V T1 jsem ho předjel a dostal smyk a na druhou pozici se dostal Peter, na kterého jsem měl náskok 3 sekundy. Náskok na Petera jsem po pár kolech navýšil na 5 sekund a tento rozestup jsem držel až do zastávky v boxech. Do boxu jsem zajel z první trojky jako první, takže po zastávce Petera jsem měl na něj náskok už 9 sekund. Na nových pneu jsem zajel pár rychlých kol a náskok na Petera jsem stále navyšoval. V posledních kolech jsem už zvolnil a vklidu jsem si dojel pro druhé vítězství v řadě.