altPerfektní závodní víkend.

Kvalifikace

Bylo jasné že to bude těžké  získat pole protože to bylo v trénincích hodně vyrovnané,moje 1.kolo bylo dobré  a hned jsem se usadil na 1.místě.Pak jsem si dal co nejméně paliva abych čas ještě vylepšil,čas jsem vykouzlil až na 1:15,215. Měl

jsem rozjeto i na 1:14 ale v  1 kole se mě až tak dobře nepodařilo zahřát přední pneu.  1.místo na startu bylo super.

Závod

Start se povedl  a já mohl jet jak jsem potřeboval  za zády jsem měl V.Jankovského,začal jsem pomaleji prvních pár kol protože pneu nebyly dost zahřáté a hodně

jsem se v uvodních kolech smékal po trati.Po pár kolech byly už pneu v ideální teplotě a já mohl  jet  rychleji tak jak jsem potřeboval ,bylo opravdu skvélé že každým kolem

to auto bylo rychlejší a lépe ovladatelnější  byla to prostě jízda.Když jsem jel do boxu v 35 kole a i když jsem vyjížděl tak náskok jsem měl opravdu velký,do boxu jsem ani nemusel jet protože pneu jsem měl sjeté  jen málo ale nechtěl jsem nic riskovat a radši jsem tam zajel.Pak jsem se soustředil nato abych neudělal zbytečnou chybu a dojel si tak pro vítězství,začalo semi honit hlavou aby volant vydržel  i když mám nový volant  tak jsem na toto musel myslet po těch všech problémech.Nakonec jsem zvítězil a vyhrál stylem start-cíl 2.vítězství v sezoné a 1.místo v pruběžném pořadí  mezi jezdci,co více si mužu přát.

Celý závodní víkend byl opravdu super navíc muj kolega M.Zeman odvedl skvělou práci i když ulil start tak zabojoval a dojel  na 7.místě .

Dále nás čeká Valencie kterou mám rád  ,uvídíme jak se podaří auto nastavit a pak se pokusit opět dojet pro body  a možná i zvítězit.

Chci také pogratulovat V.Ševčíkovi který zajel pěkný závod a ukázal tak  že  když se někdo snaží muže zajet dobře.