alt

 Ač se to nezdá, už za měsíc a půl se nastartují motory v australském Melbourne a i u nás bude začínat další sezoba MPL F1 2012. 

 Abych předešel dotazům ohledně modu, tak předem říkám, že na tom loňském se nepojede. Jaký použijeme mod sami ještě 100% nevíme. Ale můžete se těšit na stejnou fyziku, kterou jste mělo loni + s jedinou změnou - pneumatiky. Našim cílem je, aby se opotřebovávaly stejně rychle jako v reálné f1 a aby se vyloučila pouze jedna zastávka v boxech. 

 F1 se u nás vyvinula způsobem, že se musí trávit opravdu hodně kol nad setupem - taky to většina lidí chtěla, a potom se ozývají ohlasy, že je pro ně F1 příliš náročná na nastavení a nemůžou si ji časově dovolit. Připomínám, že pravidla f1 se shodují s reálnými pravidly. Chcete jej i nadále? Nebo chcete vrátit něco, co už v reálu není? Bude to pro Vás zábavnější? Chybí Vám větší napětí v boxech? Chcete vrátit tankování? Chcete zanechat formát kvalifikace? 

Na toto téma se nachází plno a plno otázek. Můžete si sami rozhodnout, zda-li chcete přesnou kopii reálných pravidel nebo si chcete něco změnit. 

SEM MŮŽETE PSÁT VAŠE NÁZORY

Dalším bodem je ZÁVODNÍ DEN. Od začátku naší existence se závody F1 jezdí v sobotu. Chcete jí i nadále? Nebo Vám vyhovují i jiné dny? Nebo naopak jen jeden den? Který? Taky se na toto téma prosím vyjádřete, ať nám dáte směr, jakým se bude sestavovat kalendář 2012.

 

 

Komentáře   

 
+1 #4 Mára Pokorný 2012-01-24 00:59
Huraaaaaaaaaa Formuleeeeeeeee eeeeeeeeee
Citovat
 
 
+2 #3 Radoslav Rehora 2012-01-18 21:06
nechcem mudrovat , ale asi by ste mali pisat do fora :)
Citovat
 
 
+1 #2 Vojta Sevcik 2012-01-18 21:01
pravidla bych nechal a stěma pneu to bude paradní pokud to bude jako v realu jinak závodní den mě to je celkem jedno jenom aby to byl víkend jinak bych se nezučastnil nové sezony
Citovat
 
 
+2 #1 Roman Wojcik 2012-01-18 20:48
Změna pneumatik - jednoznačně super, pravidla - co nejvíce ponechat reálnost, sobota je nejmíň vhodný den.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Forum F1


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

In the Stands Na tribunách

  • 148 guests
MPL Registrace: 478