alt Stará sezóna je za námi, a proto je čas zaobírat se tou novou. Po konzultaci s vedením bylo rozhodnuto, že F1 AMA bude nadále pokračovat. 

Nadešel čas, aby jste si začali vybírat své nové, popřípadě současné týmy. Přednost mají současní piloti F1 AMA (mimo těch co přestupují do PRO). Nový zájemci ať se prozatím nahlásí u mě a tým si také vyberou. Vybírat si můžete z týmů F1 2009 (McLaren, Ferrari, BMW, Renault, Toyota, Red Bull, Toro Rosso, Williams, Force India a BrawnGP). Konečné rozhodnutí o složení týmů, vám zdělí nový admin série, který bude vybrán později. Registrace do týmů probíhají na fóru, kde se zapíšete do jednotlivých kolonek k tomu určených. Je možnost, že zájemců bude více a proto začínáme připravovat doplňující týmy LOTUS, USF1 a MANOR.

Pro letošek se v PRO divizi začal za sezónu vybírat poplatek. Ten se zavede i pro další rok v AMA. Chceme zabránit tomu, aby zde bylo zbytečně zabíráno místo zájemcům, kteří by se závodů zúčastňovali pravidelně. Doufáme, že si novou sezónu užijete a bude radost v AMA závodit.

Tímto se s vámi jako jezdec AMA loučím, a přeji hodně štěstí v dalších ročnících. Spoustu krásných a čistých soubojů na dráze.

This content has been locked. You can no longer post any comment.

Forum F1


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

In the Stands Na tribunách

  • 124 guests
MPL Registrace: 478