Jak vyzniklo PROMO a kdo všechno přiložil ruku k dílu...

 Toto Promo Video má být taková malá ochutnávka na Sezonu 2009 v Maxpowerleague. Je to vůbec první Promo a myslím, že se docela vyvedlo.

Making off:
Tento nápad samozřejmě dostal Martin Zeman, který požádal mě (Tomáše Repíka) a Vojtu Hujera, aby jsme něco vytvořili. Nejdříve to vypadalo tak, že každý se vydá svou cestou, ale dlouho se nic nedělo. Stále se začátek tvoření odkládal, až sme se rozhodli, že svoje síly spojíme.

Vojta přinesl dva shoty po dvě minuty a Tomáš přidal také jeden. Vše se teda dostalo k Tomášovi, který to celé ostřihal a vybral ty nej záběry. Asi dvou minutové video pak putovalo k Vojtovi, který mu měl dát konečnou podobu.

Aby mohl vůbec začít mixovat klipy potřeboval hudbu. Vypadalo to, že to nebude vůbec problém, ale pozdějc se ukázalo, že vybrat to správné je docela tvrdý oříšek. Svou pomoc nabídli jednak Martin Zeman tak také Víťa Vácha. Po dlouhých hodinách hledání a několika nedorozumněních se podařilo najít album třech songů (našel je Martin) a ty putovali k Vojtovi.

Další velmi důležitá věc (a také docela těžký úkol) byla znělka, tu dostal na starost Stanislav Benešovský. Po asi dvou týdnech neustálého otravování (psal sem mu ogb den) Stáňa spustil program a vytvořil znělku, zprvu se jevila jako nedostatečná, ale na konec jsme zjistili, že je opravdu kvalitní a dobrá. Znělka šla také k Vojtovi a teď už zbývalo jen to správně poskládat dohromady.

Vojta dlouho přemýšlel a nokonec i vymyslel. Výsledné video bylo velmi dobré, ale druhé části týmu, Martinovi ale hlavně Tomášovi velmi dobré video nestačilo. Vzal ho k sobě do dílny a skoušel vše trochu přeonačit a video udělat více akční, pomocí nějakých efektů. Až na nějaký třetí pokus se video zamlouvalo i Martinovi a Tomáš s Vojtou si mohli oddechnout. Konečně měli dobojováno.

Zbývalo už jen vymyslet jak nejlépe video zpropagovat. Martin vymyslel řešení, umístit video přímo na hlavní stránku (velmi dobrý tah). Video ale zezačátku nešlo moc dobře přehrát a byly s tím drobné problémy. Tomáš samozřjmě trval na zveřejnění na YouTube a tak se i stalo. Pokus o umístění videa na Megavideo.com (kvůli lepší kvalitě) ale nevyšel podle plánu. Video se teď nachází na spodku naší hlavní stránky, také na již zmiňovaném YouTube a je i v sekci Download.

Věříme, že jsme vás aspoň trochu navnadili na novou sezonu a tento klípek vás zaujal...

... děkujeme za pozornost. (Martin, Stáňa, Vojta a Tomáš)

 {youtubejw}ip6VbQybJig{/youtubejw}

This content has been locked. You can no longer post any comment.

Forum F1


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

In the Stands Na tribunách

  • 84 guests
MPL Registrace: 478