Po delší době tu máme opět živý přenos ze závodu formule jedna na brazilském Interlagosu. Změnu jsme zaznamenali na komentátorském postu, k mikrofonu usedl Tomáš Repík a provedl vás tímto závodem. Zde nabízíme záznam.

Závodní víkend měl suverénního vítěze, nově korunovaného šampióna MPL F1, Patrika Hanka. Ten protancoval závodem nejrychlej vyhrál kvalifikaci i volný trénink a až na jednu menší hrubku se nemýlil. Petr Zoubek opět potvrdil dominanci Ferrari a dokončil druhý i po startu z poslední pozice. Zoubek zvolil na rozdíl od Hanka tří zastávkovou strategii, která v jeho případě fungovala. Třetí příčku si po pěkných soubojích a bezchybné jizdě zajistil Jakub Smetana s Toro Rosso. Dopomohli mu k tomu také chyby favoritů, jako jsou třeba Jiří Syrovatský či Lukáš Pohančeník. Jezdec Mclarenu do závodu prakticky ani neodstartoval po chybě při zahřívání pneumatik těsně před startem odstrojil svůj vůz a musel odstoupit. Lukáš Pohančeník doplatil na velké zmatky v první zatáčke kde přišel o přední spoiler a musel na opravy do boxů. Podobně na tom byl i jeho týmový kolega Jan Pospíšil, který také dokončil první kolo s poškozeným křídlem. Kontaktu se na startu vyhl Martin Horniš, když první zatáčku projel po trávě, propadl se ale do zádu a musel si postupne klesnit cestu za konečným čtvrtým místem v cíli. Velmi pěkné souboje sváděli s Milanem Radiměřským, který skončil šestý. Na páté místo se výbornou stíhací jízdou probojoval Lukáš Pohančeník a být závod o kolo delší mohl atakovat čtvrtého Hroniše. Sedmý skončil Jan Pospíšil. Osmý nakonec po výborném startu dojel Lubo Moráň. Téměř celý závod odjel z ohlým zavěšením po soubojích se Zoubkem a Smetanou. Za zmínku stojí jeho útok na jezdce Toro Rosso v první zatáčce osmého kola. Martin Zeman, bere dva body za deváté místo, závodem se ale po sérii technických problémů protrápil. Závod nedokončil Jan Veselý s Williamsem. Odpadl po druhé chybě v poslední zatáčce okruhu, kde zničil záď svého monopostu. Do té doby předváděl vyrovnanou jízdu a útočil na Radiměřského. Jezdci předvedli pěknou podívanou a napínavý závod až do konce.
 
Na závěr bych chtěl poděkovat Oldovi za pomoc s nastavením přenosu a všem divákům, kteří si závod zkoukli. Také bych poprosil o zpětnou vazbu, dejte vědět jesi se vám přenos líbil nebo ne. Napište do komntáře, na Facebook, nebo PM co konkrétně se vám líbilo/nelíbilo. Díky vašim postřehům můžeme pro příště vychytat nedostatky a nabídnout vám lepší podívanou.
 
Ďekuje a zdraví 
Tomáš Repík

Komentáře   

 
+1 #6 Martin Zeman 2014-11-11 17:47
LUXUS - Díky Tome :-)
Citovat
 
 
+1 #5 Milan Radiměřský 2014-11-11 11:17
Teda smekám před Tomem. Za celý závod jsem se nenudil, ikdyž se toho na trati moc nedělo.
Citovat
 
 
+1 #4 Jan Veselý 2014-11-10 18:54
Paráda. Smekám.
Citovat
 
 
+3 #3 Lubomir Moran 2014-11-10 17:21
Pěkný Tome :) osobně ti poděkuju na srazu!!! Každopádně co takhle live i v posledním závodě? :)
Citovat
 
 
+1 #2 Jan Pospíšil 2014-11-10 16:05
Pěkné :-) palec hore
Citovat
 
 
+1 #1 Jakub Smetana 2014-11-10 15:45
Skvělé :), naprostá bomba.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Forum F1


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

In the Stands Na tribunách

  • 128 guests
MPL Registrace: 478