alt

Příprava: Zvolil jsem špatný způsob nastavování, kdy nastavení fungovalo jakž takž pouze v prvním kole. Pak už nezbývalo moc času na změnu a do závodu se mi nepodařilo s tím nic moc udělat

Kvalifikace: Zpackané kolo a až 6.místo, to znamenalo velkou ztrátu pro moji strategii 2 pistopů.

Závod: Před závodem jsem ještě přidal na předním křídle a tím nastavení trochu stabilizoval, to ale způsobilo značnou nedotáčivost.

Na startu sem protočil kola a byl sem rád, že sem se nepřetočil. Postupně sem se propracoval na 3.místo. Měl jsem spousty pěkných soubojů s Vojtou Polesným, než sem se roztočil na výjezdu z vracáku. Nastavení bylo hrozné, po Vojtových hodinách sme opět jeli spolu a bojovali až do doby, kdy Vojta narazil do svodidel na výjezdu z poslední zatáčky a odstoupil. V tu chvíli už měl Milan celkem slušný náskok a tak sem se snažil jet co nejrychleji a zároveň bez chyb. Milan jel do boxů o nějakých 5 kol dříve a věděl sem, že musím zabrat. To se vcelku zadařilo a po mém pitstopu sem vyjel 1s za Milanem. Tempo jsme měli podobné a tak sem se za Milanem spíše vozil. Dojel nás Jan Veselý, který jel na 1 pistop. Oba nás předjel a trochu poodjel, než jel na pitstop.

Držel jsem se stále za Milanem a naštěstí opět jel dříve na pistop o nějakých 5 kol. Po mojich boxech jsem měl náskok 6s a 8s na Honzu.

Pár kol jsem si zase zvykal na těžší auto a poté jsem náskok navyšoval. Honza šetřil monopost a začal ztrácet. Když sem měl na Milana 8s přišli polohodiny a 2s ztráta. Naštěstí jsem se nenechal rozhodit a náskok lehce navyšoval až do cíle a dojel si tak pro utrápené vítězství.

Gratulace Milanovi k suprovému výkonu. V této sezóně je v životní formě.

Snad mi zbyde trochu sil a nastoupím tuto neděli na Nurburgringu, cíl bude spatřit cíl

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Forum F1


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

In the Stands Na tribunách

  • 85 guests
MPL Registrace: 478