Vážení návštěvníci, noví piloti, ostřílení závodníci

Tato stránka by vám měla pomoci s tím jak se připojit k naší komunitě a spolu s ostatními si zasoutěžit online v jednom z našich mistrovství,sérii popřípadě divizi.

MaxPowerLeague je komunita nadšenců simulátoru rFactor která poskytuje různé nástroje k tomu aby byla možníá co nejlepším místem pro online závodění.Mezi tyto nástroje patří zejména Vlastní herní server, Vlastní server TeamSpeak3, webové stránky, webhosting a vlastní úpravy módů a tratí.MaxPowerLeague má určité náklady a proto vyžaduje příspěvek, který je platný na jeden rok.

O tom zda přispějete i vy a do jaké MPL Class se zařadíte rozhodněte sami.

 

  1.Jako první bod by jste měli vědět že k účasti je nutné vlastnit originální verzi simulátoru rFactor.
MaxPowerLeague toto doporučujue důrazně všem registrovaným a nenese zodpovědnost za škody a újmy způsobené použitím jiné než originální verze simulátoru rFactor.

 

  2.Registrovat se na webu.

  Je důležité se na webu registrovat pod svým pravým jménem.Tyto registrační údaje poslouží jako idetifikátor pro web,forum a výsledkový systém.

 

  3.Sledujte pravidelně náš kalendář (je to minikalendář v levém sloupci webu nebo nahoře v Hlavním menu-Home--MPL Kalendář).Zde se dozvíte,po kliknutí na určitý den a událost,na jakém modu se Přípravný free závod pojede a jaký závodní okruh bude použitý pro závod.

  Je důležité sledovat kalendář pravidelně,jen zde se objeví závod na který čekáte.

 

  4.Stáhnout si ze sekce "DOWNLOAD" potřebný mod a okruh který bude na serveru "Přípravné závody" aktuální.

  5.Přes náš registrační formulář se nyní registrujte do závodu pořádaném na našem serveru který byl vytvořen jen pro vás.Vyplňte prosím všechny údaje.

  6.Připojit se na server kde budou probíhat přípravné závody.Nebo Volné Šampionáty kde se může registrovat každý a zdarma.

  Tyto závody mají za úkol vás připravit na vaše další působení v MPL,ať už třeba v samostatných závodech nebo v některé sezoně určité závodní série kterou si zvolíte. Informace o pořádaných závodech najdete v Kalendáři MPL nebo v minikalendáři na hlavní straně webu vlevo.

   

  7.Pokud dokončíte pár závodů podle všech pravidel MPL máte nyní možnost zažádat o vstup do jedné z našich sérií.Nebo máte možnost se registrovat do jednoho volného šampionátu.

  Žádost o vstup do jedné z našich Hlavních sérií nebo divizí MPL kde se jezdí o věcné ceny provedete na Fóru kde je vytvořen pro tyto účely topic.

   

  8.Pokud vaše žádost bude přijata,máte nyní 1.měsíc na vyzkoušení vaší série popř.divize kterou jste si zvolili a kde vaše žádost o vstup byla přijata.

  9.Po uplynutí jednoho měsíce je nutné zaplatit příspěvek, který si vyberete podle sekce MPL Class, Stanete se tak plnohodnotným členem MPL.Poté máte možnost spolu s ostatními soupeřit o ceny popsané v sekci "MPL Awards".

   

   

  Není pravidlem že musíte jezdit v placených sériích.

  Pokud bude k dispozici Free šampionát můžete vy kteří buď nemáte na zaplacení Startovného do sezony nebo i vy kterým se nechce platit závodit s ostatními a bojovat o cenné body do konečného pořadí Free šampionátu.

  >Tento Free šampionát bude ale bez jakékoliv možnosti výhry některého z našich pohárů,nebo ocenění.

 

Nyní pár užitečných odkazů

 

 

 

 

 

 

 

Forum Paddock

 • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.