alt

DTM MPL 2011, aneb série DTM se vrací na MPL.
Po odmlce na MPL opět zavítá serie DTM a to jako zimní šampionát, který ale nebude přímo winter cupem. Bude se jednat o sezónu 2011 dle reálného šampionátu ( skiny a tratě 2011 ). K dispozici bude něco kolem 18 vozů 2 značek + nějaké to bonusové BMW M3 DTM. Sezóna 2011 v realu byla opravdu velmi zajmavá  a proto věříme že i zde na MPL bude napínavá do posledního závodu.
 
To by bylo pár slov úvodem a těď k věcem co vás zajímají asi daleko více.
 
Závodním dne by nejšpíše bylo PONDĚLÍ, kdy kvalifikace bude začínat kolem 19:00 a závod by měl začít cca 19:30 - 19:45.
Pravidla zatím jen předběžně by měli co nejvíce kopírovat reál. Napříkla 2 povinné pity v určeném oknu ( 8 - 30 kolo ), kvalifikace 10 min + 4 nejrychlejší postupující si to rozdají o pole v jednom měřeném kole. Dále se uvažuje na dovažování vozů dle bodovaní v šampionátu nebo dojetí v předchozím závodě. K dispozici by měl být i safety car.
 
Serie by měla být pro opravdu vážné zájemce, kteří pokud možno budou chtít odjet všechy závody v rámci jejich možností a času samozdřejmě. Mělo by se jet i o hodnotné ceny pokud vše půjde dle představ. Série bude bezplatná!!!
 
Admin serie Václav Jankovský, icq :  488 259 761 , zástupce bude určen později.
MÓD s tratí kde se bude testovat je ke stažení na webu v sekci DTM Winter Championship.
 
HESLO je k vyzvednutí pouze u ADMINA!!!
IP serveru : 77.95.40.243:34275
 
Doporučuji napřed vyzkoušet test verzi  na webu ke stažení jako test DTM 2011 ať víte do čeho jdete co se fyziky týká. Fyzika v test modu není konečná ve finálním modu se trošku liší. 

alt

 

alt

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.