alt

Nejnovější číslo magazínu SimRacing od rFactornews.com nám přiblížilo aktuální vývoj simulátoru rFactor 2. Image Space Incorporated také zveřejnili prodejní cenu nového simulátoru a přidali informace týkající se multiplayeru.


V magazínu se mimo jiné dozvíte i tyto zajímavé detaily:

    Otevřená beta verze rFactor 2 bude vydána ještě v roce 2011
    Demo verze bude k dispozici až po vydání oficiální verze rFactor 2
    Simulátor nebude využívat DirectX 11
    Bude mít vylepšený síťový kód
    Více licencovaných aut a tratí bude přidaných později po vydání hry
    rFactor 2 zavede nový online systém ověřování uživatelského konta
    V simulátoru bude fungovat matchmaking a automatické aktualizace


Cenová politika
v USA se bude RF2 prodávat za $ 43.99. Dostanete neomezený přístup do singleplayeru a vývojářského / modderského módu. Také to bude zahrnovat 1-letý přístup k vašemu online účtu. Další roční prodloužení přístupu do multiplayeru vás bude stát $ 12.99.

Online služba
Uživatelé dostanou online účet, ze kterého budou mít přístup do online závodů. Toto opatření by mělo snížit počet anonymních závodníků a zaheslovaný serverů. Služba dokáže identifikovat nové aktualizace a umožní jejich automatické stažení. Vyhnete se tak mismatch problémům, které jsou velmi časté v aktuálním rFactor. Také se plánují různé funkce jako online statistiky. LAN resp. hraní po síti bude možné také, ale prvotní přihlášení bude probíhat přes online službu. Pokud online službu po vypršení 12 měsíců nebudete využívat, stále budete mít přístup do singleplayeru, Mod módu a můžete manuálně hledat a instalovat módy a aktualizace.

Zdá se, že online služba zabrání nepoctivým hráčům, kteří by chtěli používat cracknutý verzi, přístup do online závodů.

Open beta
V blízké době ISI plánuje vydat otevřenou beta verzi s limitovaným obsahem, která jim poskytne odezvu od hráčů a modderov. Zúčastnit se může každý, kdo zaplatí za plnou verzi rFactor 2 ($ 43.99). Účastníci beta verze dostanou bonus v podobě 18 měsíčního přístupu do multiplayeru namísto 12 měsíčního.

 

 

 

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.