alt

Ratingový systém je už udělaný na účetu google, můžete se podívat zde. Dole v sešitě máte záložky, mezi kterými můžete listovat. 

  • Záložka ,,Bonusy a sankce" - zde jsou vypsány kladné a záporné ratingové body z jednotlivých úkolů. Některé body byly lehce změněny.
  • Záložka ,,Jezdci-body za měsíc"  není zatim uplně hotová, byl to jen náčrt. Možná tam bude pro přehlednost časem doplněn přísun ratingu za určitý měsíc.
  • Záložka ,,Jezdci-body týdně"- Pro nás nejdůležitější záložka. Zde jsou už vypsány ti jezdci, kteří zaplatili nebo už něco udělali. 
  • Pokud kliknete na buňku, která má v rohu trojúhelníček, zobrazí se komentář, kde je přesně popsano za co který uživatel ratingové body dostal. 

Rating se bude přičítat vždy v průběhu každého týdne, aby toho na mě nebylo moc.

Vaší povinností je, abyste mi nahlásili každej článek, video, plakát a pod, abych si vás zapsal. Nebude v mých silách vše hlídat na webu. To bych nic jinýho nedělal.:) Kontakty na mě máte.

Správci jednotlivých serií jsou mi naopak povinni nahlásit záporné ratingové body ze závodů. (kolize, diskvalifiace, nepřipravenost na závod v podobě malého počtu kompletně odjetých kol, neomluvenost, nenapsání tiskové zprávy)

A práci Vás adminů si ohlídám Já (O. Zaleš) + Tomáš Repík. :) 

 

RATINGOVÝ SYSTÉM JE JIŽ FUNKČNÍ!!! UPOZORŇUJI, ŽE PŘIČITÁNÍ A ODEČÍTÁNÍ VAŠICH BODŮ JIŽ ZAPOČALO!!!

Znova si přečtěte článek Ratingový systém, abyste byli srozumněni časovými limity - kdo, kdy, jak... Bude na to brán přísný dohled.  Aktuální hodnocení je na účtu google, na který jsem dával odkaz výše. 

Ratingový systém bude ještě uveden ve všeobecných pravidlech, které se zveřejní během pár hodin, takže informace budete mít stále na očích. 

 

OMLUVENKY:

Abych na to nezapomněl. Je ve foru  vytvořen topic Australie 2012. Do tohoto topicu pište své omluvenky. DEADLINE OMLUVENEK JE DO 4.3.2012 DO 17:00HOD!!!! Do této hodiny se počítá řádné omluvení ze závodu. Berte to prosím na vědomí.

HURÁ NA TO!!! 

 

Jakékoliv dotazy, pište do komentářů pod článkem. 

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.