alt Pár informací ohledně zakončení sezony 2012

Jak všichni ze začátku sezony víte, letošní ceny se nebudou posílat, ale předávat na vyhlášení. Takže prosím všechny kdo mají zájem, aby si udělali čas 24.11.2012. Lokalita bude z logistických důvodů v okolí Brna. Vzhledem k tomu, že potřebuji vědět zhruba nějakou účast, pište  prosím do fora, kdo se zúčastní či nezúčastní. Je to kvuli rezervaci. 

Není už moc tajemstvím, že pro mě je toto nejspíš poslední sezona. Můj volný čas se přehupuje do jiného odvětví a na ligu mi ho už moc nezbývá. Což jste si jistě všimli, že články z V8 a i moje účast v nich od léta slábne. Celkově jsem bez nápadů a i bez motivace. Proto nejspíš odejdu i z vedení a budu jen na ,,výpomoc". 

Ohledně V8 v sezoně 2013 a jejich příprav zatím nic předběžně říkat nebudu, jelikož nic nevím. 

Určitě si připravujte jakýkoliv nápady na sezonu 2013 ohledně serií, způsobu vedení a jakékoliv pomoci pro ligu. Videa, články, rozhovory, kolik serií, jaké a pod... Tímto bych chtěl i poděkovat P. Hankovi a P. Novotnému, kteří se v druhé polovině sezony začali jako jediní nějakým způsobem angažovat. U P. Hanka chvílemi až moc dotěrným způsobem.:) Ale to se vychytá.

Asi nejdůležitější věcí pro ligu je server. Zatim nevím, jak to bude na rok 2013. Z kraje letošní sezony jsem dostal zprávu, že se má poplatek za server zvýšit z 12000,- na rok na 18000,- na rok. To je nárůst o 50%!!! Takže kdo má nějaké konexe ohledně serverů,  ať zkusí kontaktovat. Obávám se, že by to bylo pro ligu už moc drahé a poplatky bych kvůli tomu zvyšovat nechtěl. Letošní náklady se pokryly sice s přehledem, ale pak by nebylo bez zvýšení poplatků na hezké ceny. 

Dále kdo má jakékoliv nápady na ceny ( třeba má možnost dělat trička, propisky, klíčenky a pod - výhodně), ať mě kontaktuje na icq 279-567-608 nebo skype ozales.


Ještě jednou upozorňuji, abyste se vyjadřovali ohledně účasti opravdu co nejrychleji!!! 

Podrobnější informace čekejte koncem října. 

 

Ondřej Zaleš

 

 

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.