Max Power League otevírá dveře

 Zajímáte se o virtuální závody?  Nebo jste snad u nás poprvé? V tom případě by Vás mohly zajímat následující řádky. 

 V začátcích není lehké nalézt místo, kde byste mohli poměřit své síly a pobavit se při kvalitních závodech proti živým soupeřům, často je problém vklínit se do již zaběhlých komunit a lig, plnit jejich nároky, či mezi nimi vůbec nalézt volné místo. 

Ať už je to Váš případ, či jste již zkušení jezdci, kteří hledají nové působiště, kvalitní zázemí jako svou novou domovinu, právě teď jste zde na tom správném místě. MPL totiž pro všechny virtuální piloty připravila a otevřela pečlivě vybírané, záživné a kvalitní závodní série, které každému umožní nalézt ten typ závodění, který mu vyhovuje, po kterém touží, či který mu pomůže se dále rozvinout v jeho jezdeckých dovednostech. 

Jelikož z takových obecných tvrzení a názvů sérií si není možno udělat přesnou představu, jak se za volantem budete cítit, uvedu nyní k sériím přibližné charakteristiky, které Vám v případě, že se rozhodnete připojit k naší rozrůstající se komunitě, pomohou s výběrem vhodné série pro Vás. Všechny uvedené série jsem testoval a v každé jsem našel uspokojení jiným způsobem. Nebudu se zabývat technickými specifikacemi, ty naleznete v článcích věnovaných konkrétně dané sérii, které byly zveřejněny při jejich otevření. Veškeré dále uvedené série a servery jsou pro Vás pro celou letošní sezonu otevřeny BEZ POPLATKU!

 

FORMULE  BMW:

 

kategorie: rookie

Lehké formulové vozy, nižší výkon umožňuje agresivnější jízdní styl i při rozjezdech z nižších rychlostí, naopak ve vyšších rychlostech je znatelná absence difuzorů a většího přítlaku a naučí vás opatrnosti s plynovým pedálem ve vysokorychlostních zatáčkách a přechodech. Co vás tato série však naučí nejlépe, je nutnost volit co nejlepší stopu a využít tak možností trati. Ideální stopa zde znamená ideální výkon a jednou pokažený nájezd do zatáčky se již těžce z časového hlediska dohání. 

doporučuji pro: nováčky a začínající jezdce jakéhokoli zaměření a jezdce, kteří mají zájem o formulové série a místo síly motoru mají vůli zdokonalit sami sebe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GP2 series:

 

kategorie: rookie+

 Mimořádně povedený a kvalitní mod jak z hlediska fyzikálních vlastností vozu, tak audiovizuálního zpracování. Tyto vozy již mají poměrně blíže ke královské F1, už třeba jen tím, že využívají část techniky ze staršího ročníku F1, výkon motoru činí nezanedbatelných 600 koní. Tato serie je vhodná pro piloty, kteří již mají zkušenosti s formulovými vozy. Serie je natolik kvalitní, že uspokojí i zkušenější jezdce, pomůže se zdokonalit pokročilým a v neposlední řadě je to nejlepší způsob, jak si kvalitními výkony říct o angažmá v elitní F1. Jak jsem uvedl, pro tuto sérii je vhodné již nějaké zkušenosti s formulovými vozy mít, budete potřebovat znalosti z oblasti nastavování a analýzy vozu, rychlé ruce na volantu a závodní instinkty, citlivou nohu na plynu i brzdách. 

doporučuji pro:  Piloty se zkušenostmi z jiných formulových sérií k postupu a osobnímu zdokonalení, zkušené piloty jako přestupní stanici do F1, jakéhokoli  zkušenějšího pilota, který hledá sérii velmi vysoké a věrné kvality, rychlost a přetížení v zatáčkách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DTM:

 

kategorie: profi

Všem dobře známá série kapotovaných speciálů, německý celosvětově známý seriál vozů Mercedes a Audi. Rozdíl oproti jiným kapotovaným sériím spočívá v maximální možné dosažitelné efektivnosti, aerodynamické účinnosti, rovných podmínkách v technice. Ačkoli jsou to plechovky, jedná se o mimořádně vyspělé vozy, technicky precizní, účelné a efektivní. Kdo hledá rychlost a nepotřebuje formuli k životu, je to správná volba. 

doporučuji pro: Každého, kdo netouží po formuli, ale hledá maximálně kvalitní kapotovaný cestovní speciál, vyspělost techniky, její maximální využití, výkonnost stroje, silnou konkurenci a adrenalinovou jízdu plech na plech. V případě zájmu doporučuji neotálet, jelikož tato série je žádaná a místa v týmech kvapem ubývají. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V8 Supercars:

 

kategorie: profi+

Specifiké svezení vyžadující vysokou zkušenost řidiče, jedná se o australskou sérii velmi silných kapotovaných osmiválců, oproti DTM jsou tyto vozy syrovější, vyžadují vysoké soustředění, VELMI rozvážnou nohu na plynovém pedálu, pod kterým leží 600 koní výkonu. Velký zážitek, ohromný zvuk a výkony osmiválců, podřaďte a opečete sousedovi pneu. 

doporučuji pro: technicky precizní a zkušené piloty hledající výzvu ke zkrocení, hrubou sílu pod kapotou, balls of steel. V případě, že hledáte plechové závodní auto, ale nemáte dostatek zkušeností, či si nejste jisti, zda budete na tuto sérii stačit, jděte radši po sofistikovanějších DTM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GT1 series:

 

kategorie: profi

Obtížností spadá tato série přibližně mezi DTM a V8, specifická je tato série tím, že máte výběr mezi různými typy vozů, jedná se o top třídu kategorie GT, což znamená, že se sériovými vozy na rozdíl od třídy GT3 nemají tyto závodní speciály příliš společného. Kvalitní závodní plechové speciály s bohatou minulostí, velkými výkony, osobité vozy, slavné značky jako Corvetta, BMV, Viper atd. Srdcová záležitost pro každého "kapotáře". 

doporučuji: Pro zkušenější jezdce, či kteréhokoli nadšence kategorie, fanoušky vytrvalostních závodů a všeho k tomu náležícího, jezdce, který hledá svůj osobitý a silný vůz. Žádoucí je citlivá noha na plynovém pedálu v plusové i minusové účinnosti. 

Komu nestačí běžná závodní série, může okusit naši specialitku pro náročné fajnšmekry, a to GreenHell server, tedy německou severní smyčku Nürgburgringu, a to hned s několika skvosty, jako jsou Aston Martin DBR9, pro náročné dále F1 Ferrari 312B a dále celá F1 účast z roku 1979 a roku 1967. Kdo se zvládne trať naučit, odměnou mu bude neuvěřitelný zážitek z průletu všemi existujícími druhy zatáček po více než 23 kilometrů, místo sterilního kroužení po novějších okruzích. Server je non - stop volně přístupný, v případě vážného zájmu rozumného počtu lidí, není problém zorganizovat závod na této legendě.  

Doufám, že tyto vzevrubné charakteristiky vám pomohou s výběrem příslušné série, při zájmu o některou z nich kontaktujte příslušný realizační tým a registrujte se případně na našem Foru, kde jsou vytvořené k tomu topicy, většinu informací však vesměs naleznete, pokud se rozhlédnete po našem webu. Ještě bych chtěl podotknout, že všechny série jsou spuštěny na výkonném vlastním serveru s vysokorychlostním připojením. Za textem naleznete sbírku fotek jednotlivých GT1.

 Mnoho štěstí při výběru a úspěchů na trati přeje za Váš Czech online racing portal - MaxPowerLeague

Víťa Vácha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.