alt

TENTO ZÁVOD JE PŘIPRAVEN PRO VŠECHNY KDO MAJÍ ZÁJEM 

MaxPowerLeague pro své příznivce zorganizovala nový druh závodů, který se zde pojede poprvé.

Jde o druh vytrvalostních závodů, při kterém neni důležitá rychlost, ale schopnost udržet auto na dráze po delší dobu.

Pro tyto účely byl zvolen mod Du Mans Series,kategorie LMP2.

PROSÍM ČTĚTE !!!!!!

Předem upozorňuji že nejsme přátelé jakýchkoliv cheatů a podobných věcí,ale jak už to v rFactoru bývá musíte mít pro nákup auta určité specifikace dostatek zkušeností a s tím souvisí malá rada kdyby náhodou někdo nevěděl jak koupit auta v modu:

Do chatu napište  ISI_BABYFACTORY a tím se vám odemknou všechny auta pro výběr.

Další vdůležitou věcí je montáž 4Hours Upgradu.Tu provedete při výběru vozu,pod obrázkem auta je položka Upgrade.Pod tím z nabídky vyberete "Endurance Race Package" a z nabídky která na vás vyskočí vyberte "4-Hours Endurance Package"

Týmy se budou skládat z minimálně 2 jezdců a maximálně ze 3 jezdců. Každý jezdec z týmu musí alespoň jednou na trať. Jak se budou jezdci v autě měnit vám v krátké příručce popsal Patrik Novotný:

Bude se závodit mezi týmy. Každý tým je složen ze 2-3 jezdců. Během závodu se musí minimálně jednou všichni jezdci z týmu vystřídat ve voze, a maximálně počtem zastávek v boxech. Nyní si popíšeme pravidlo ,,Hotswap''

Na server se připojí jako jezdec pouze ten, který z týmu vyjede do závodu. Ostatní členové týmu se do hry připojí jako divák (Spectator). V Multiplayer options, si nastavíte pozorovat: Zapnuto , a tím budete jako divák. 

Nyní si popíšeme funkci ,,Hotswap''

  1. Nastavte si tyto 2 funkce na libovolnou klávesu: Přepínání pilotů během hry Výběr spolujezdce
  2. Jezdec, který je připraven na předávku, klikne na jméno svého spolujezdce a zmáčkne klávesu ,,Výběr spolujezdce'' a hra vám napíše ,,You are now riding with JMÉNO PŘIJMENÍ. Jakmile vám toto napíše dejte se na trať a čekejte na předávku. Pokud se nedáte do auta svého spolujezdce a budete v Menu, např. koukat do setupu a váš spolujezdec vám předá auto, obou dvoum se sekne hra. Takže do auta svého spolujezdce se dávejte pouze, pokud jste 100% připraveni převzít auto. Pokud nebudete chtít být v autě spolujezdce, mačkněte po druhé klávesu ,,Výběr spolujezdce'' a hra vám napíše ,, You are no longer riding with JMÉNO PŘIJMENÍ.
  3. Jezdec, který právě řidí auto se po mačknutí klávesy spolujezdce objeví nápis ,, JMÉNO PŘIJMENÍ is now riding with you'' Pokud spolujezdec zruší Výběr spolujezdce, napíše vám hra ,,JMÉNO PŘIJMENÍ is no longer riding with you (takže, když budete chtít předat auto nic se nestane).
  4. V boxové uličce jezdec zmáčkne klávesu ,,Přepínání pilotů během hry'' a oboum jezdcům běží 3s odpočet do předávky. Po nápisu GO! byla předávká úspěšně dokončena
  5. Pro týmy s více jak 2 jezdci, pouze jeden mačkne klávesu ,,Výběr spolujezdce''

Registrovat se můžete na fóru do příslušné kategorie a už můžete tvořit týmy.

Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu a na závodě se budou na vás těšit.

První závod se nám tedy uskuteční na belgickém Spa Francorchamps v délce 4 hodin. 21.5.2010 od 19:00

 Předběžný časový harmonogram závodu:

18:00 Oficiální tréning

18:30 Kvalifikace týmů do závodu

18:45 Přestávka před vytrvalostním závodem

19:00 START ZÁVODU

 

Do závodu se registrujte na našem foru kde byl pro tyto účely vytvořen topik.

Uvádějte prosím všechny údaje.tzn: Team za který pojedete,celé vaše jméno,jméno vašich kolegů v týmu a ICQ číslo.

Mod a trať naleznete již v brzké době v naší sekci Download

 

Jsou pro vás připraveny i další závody na dalších okruzích.

Jako další bude následovat americká Laguna Seca, a do třetice francouzský legendární okruh Le Mans.

Perlička na závěr je jen pro odvážlivce.Bude připraven nejnáročnější závod ze všech, a to Zelené peklo na německém Nordschleife.

Délka ostatních závodů bude ještě dodatečně oznámena. Doufáme že se vám bude nová série zamlouvat a sejdem se ve velkém počtu aby jsme si skvěle zazávodili.

Za MaxPowerLeague  Petr Kulhan

 

Doporučujeme si vůz nastavit tak, aby vyhovoval všem členům týmu, protože nastavení určuje jezdec, který vyráží do závodu jako 1. a měnit se poté dají jen věci, které jsou v LCD. Výměna jezdců (hotswap) se musí provést po obsloužení mechaniků. Důrazně doporučujeme si předání před závodem vyzkoušet.

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.