Vyřešili jsme předávku v boxech mezi jezdci !!

 

Když jedete do boxů tak musíte týmu oznámit zastávku.

V LCD modu (v pravém dolním rohu) se vám zobrazí tabulka kde se udávají hodnoty kolik chcete paliva, jaké chcete pneumatiky a další. Mezi nimi je i řádek na němž je napsáno-pilot a vedle něho jméno buď vaše nebo jezdce ve vašem týmu, pokud tam je vaše jméno tak vyberte jméno jezdce kterému auto chcete předat, aby jel na další vytrvalostní úsek.

Tímto krokem, když dojede do červeného obdelníku v boxech (což jsou vaší mechanici) se vám začne odpočítávat čas , za který ztratíte kontrolu nad autem( je to anglicky =] ).

Jezdci který auto bere od vás se naopak bude odečítat čas, za který nad autem převezme kontrolu. Tento čas který se odečítá je stejně dlouhý jako čas zastávky, při které se mění pneumatiky a doplňuje palivo, takže až vyprší tento limit tak jezdec, který auto přebírá automaticky už vyjíždí od mechaniků a pokračuje v jízdě. Stejným způsobem se mění i další jezdci. !!!!!!!!!!

Děkuji a pokud jste to nepochopili, tak si to přečtěte znovu, a když tak kontaktujte mě (Ondru Drápelu) buď na TS nebo na icq 207 169 485

Ahoj a hodně štěstí.     ;-)

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.