Info ke Green Hellu

 DNES VECER LIVE PRENOS

Zdravím všechny příznivce věhlasného okruhu Nurburgring - Nordschleife.

Je tomu již přes 2 roky co nás opustila vynikající série závodu GHT pod vedením dvojice Vácha - Wojcik, a proto jsem se před začátkem sezony dohodl na obnově této vydařené akce. K dispozici máme výbornou specifikaci okruhu téměř odpovídající reálnému "Zelenému peklu" a pro začátek velmi povedený Gétéčkový mód od skupiny VLN. Myšlenka tohoto projektu je navázání na úspěšnou minulost MaxPowerLeague na Nordschleife a nalákání nových "šílenců" do tohoto skvostu.

Bude se jednat o sérii s variabilitou závodních strojů a tedy neomezeného množství modifikací, které jsou jakkoliv spjaty se samotným okruhem. Systém by měl navázat na závody z let 2010 a 2011, tedy předem oznámené kategorie, popřípadě série vozů. Testovací start den před závodem samotným ( pro ověření připravenosti pilotů ). Kvalifikace na max. 2 ostrá kola a závodní délka podle aktuálních podmínek.

Závodním dnem bude Sobota.

Schéma závodního víkendu:

Testovací závod: 19:00 ( Den před startem )

Oficiální trénink: 17:30 - 18:25

Kvalifikace 20 minut: 18:30 - 18:50

Warm Up: 18:55 - 18:59

Závod: 19:00 ( délka dle určení )

Závody budou naplánovány tak, aby nekolidovaly s jinou sérií ( třeba i na jiných ligách ).

 

 

První závod je naplánován na začátek května v přestávce mezi VC Bahrajnu a VC Španělska. ( Datum je 4.5. 2013 ).

Co je důležité poznamenat je také záležitost týkající se poplatku zá závody. Jelikož se jedná Free Race, nebudou tedy povinné a do prvního závodu samotného by nejspíš ještě neměli být žádné Diplomy ( v případě opačného názoru máte možnost napsání do fóra ). I  v tomto případě nebudou poplatky povinné, ale jak se říká ¸¸Kdo neplatí, nežere", tzn. že kdo nebude chtít diplom platit nemusí. Na samotné finanční transakci se budete moci dohodnout individuálně. Předběžně by to mělo být 100 kč na závod.

Co se týče 1. závodu sezony GHT:

Do závodu byl zvolen mód VLN 2005 a všechny jeho vozy, až na jednu výjímku. Do závodu nebude vpuštěno Porsche 996 Turbo, třídy SP8, týmu Alzen Motorsport. Důvod je naprosto jednoduchý, a to ten, že toto Porsche je jednoduše moc rychlé na ostatní vozy.

Délka prvního závodu byla určena na 10 kol bez zaváděcího kola.

Vysvětlení nájezdu do boxů:

Nájíždět do boxů se bude normálním GP nájezdem ze Sudschleife ( GP smyčky ). Neexistují manévry, kterými byste ohrozili ostatní jezdce.

Zkracování tratě:

Projetí jenom Jižní smyčkou je povoleno pouze v zaváděcím kole v kvalifikaci. Ostatní takovéto přestupky budou neprodleně trestány DQ ze závodu.

 

Topic na hlasování rozhodlo o závodním dnu Sobotě a o závodu bez diplomů. IP serveru je 37.46.80.149:34310

Mód i trať pro první závod GHT 2013 jsou ke stažení v Downloads.

 

 

Komentáře   

 
0 #1 Danko Pásztor 2013-07-08 18:31
kde nájdem mód a kedy sa najskôr ide?
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Forum Free Race


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

Paddock Teamspeak

 

185.32.183.131:9987

In the Stands Na tribunách

  • 156 guests
MPL Registrace: 477
TOPlist