lowdnes_screen

English

Jak se zaregistrovat do MPL

Tento krátký článek obsahuje to nejpodstatnější pro nově příchozí jezdce.

Prvním krokem by měla být registrace na webu maxpowerleague.cz. Tuto možnost naleznete na úvodní obrazovce v oblasti „Login“. Registrujte se pod svým vlastním jménem. Registrace je naprosto jednoduchá a zvládne ji určitě každý. Po registraci na webu získáte možnost psát příspěvky do fóra.

Druhým krokem je výběr závodní série (V8 nebo F1), popřípadě samozřejmě více sérií, dle uvážení. V tuto chvíli je možná registrace přes diskusní fórum, nebo přímo přes některého z adminů z dané závodní série. Na fóru má každá série svoji sekci a v ní je založen topic „Žádosti o vstup“, tam napište svůj požadavek na vstup. Pokud hodláš oslovit přímo admina, kontakt na něj najdeš na webu (MPL INFO – STAFF).

Zde registrace do MPL F1 2014   LINK

Zde registrace do MPL V8 2014  LINK

Třetím krokem je stažení a nainstalování potřebných souborů (mod, trať, updaty…). Tyto soubory najdeš na webu v sekci RACER ZONE – SERIE – DOWNLOADS. Soubory bývají zaheslovány, toto heslo získáš opět u příslušného admina.

Čtvrtým krokem je seznámení se všeobecnými pravidly ligy a s pravidly série, kterou sis vybral. Tuto část nepodceňuj. V závodě se můžeš dostat do situace, ve které se bez znalostí pravidel neobejdeš a můžeš pokazit závod sobě, nebo soupeřům.

Na Max Power League se letošní sezóna 2014 jede zdarma díky sponzorům kteří se podílejí na financování našeho serveru.

Pokud jsi splnil všechny tyto body, nic nebrání tomu, abys naskočil na server a začal trénovat. Pokud je server zaheslovaný, heslo najdeš v pravidlech dané série nebo se ho dozvíš opět od admina. Datumy konání jednotlivých závodů najdeš v MPL Kalendáři. Sleduj naše stránky a také svojí sérii v RACER ZONE, kde se dozvíš vždy ty nejčersvější novkinky.

V případě nejasností a dotazů je k dispozici fórum (popř. TeamSpeak), kde ti jistě každý rád poradí.

Hodně zdaru přeje team MPL!

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.
TOPlist