alt

 

 

alt

 Ahoj, Zdravím všechny příznivce adrenalinového sportu jménem Rally. Máme tu rok 2015 a s ním přichází druhé pokračování MPL Rally cupu. Jako v loňské sezoně budeme opět startovat v jediném simulátoru rally a to Richard Burns Rally. Rok 2015 přináší změny, a tak budou nasazeny nové NGP fyziky. Díky tomu můžeme využít i nové modely aut. Opět budeme mít dvě kategorie. První a hlavní kategorii bude třída RC1, kde odstartují nová WRCéčka z motorem 1,6 TURBO. Druhá kategorie bude třída RC2 zde se nám představí vozy z označením S2000, R5, R4 a N4.

 alt


Kalendář obsahuje 8 podniků, přičemž se každá soutěž bude skládat z 12 rychlostních zkoušek. RZ 12 bude vždy označena, jako POWER STAGE za kterou můžete získat bonusové body. Turnaj bude vždy nastaven tak, aby na odjetí byl týden. Startovat se bude v neděli v 8:00 a konec proběhne v sobotu ve 23:59. Vždy před každou soutěží se bude nutno zaregistrovat do daného podniku. Uzavírka registrací proběhne nejpozději 24 hodin před startem.

 alt


Pro možnost registrace musíte splňovat tyto podmínky:"
Vlastnit hru Richard Burns Rally ze vším co je potřeba (tratě, NGP fyziky atd.)
Dále je potřeba mít vytvořený profil na
Richard Burns Rally Czech

A registrovat se do MPL-RC kterou provedete
zde
Pravidla
Kalendář


Administrátoři jsou Lukáš Šerbaum a Jan Veselý.
Veškeré dotazy můžete také směřovat na náš email
' ); document.write( addy33465 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript "> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Forum RBR


  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.