alt

Vítám Vás u dalšího vydání Max Power Speedu. Máme tu další novou rubriku pod názvem Good Entry, ve které se budeme zajímat o dobré vstupy do závodů našich jezdců.

Dnes si předvedeme dobrý vstup do závodu Petra Zoubka v Austrálii 2011 série F1, kde se z 11. místa na startu prokousal až na druhé během jednoho kola.

Povedl se Vám taky někdy podobný start? Podělte se o něj s námi v komentářích. 

alt

">www.youtube.com/watch 

Komentáře   

 
+4 #10 Vojta Sevcik 2013-01-24 23:42
Oldo fakt super jen tak dál.
Citovat
 
 
0 #9 Radek Prokeš 2013-01-24 21:50
Dobrá práce Oldo. Moc pěkně udělané i když na to ohlédnutí za V8kama to nemá - to byla dokonalost sama :)
btw: to co tady řeší ostatní je mimo tuhle rubriku a myšlenku s jakou to Olda dělá. Takže si to opravdu nechte do TSka nebo "Man to Man" - pokud Vás teda baví se neustále opakovat už od roku 2011.....
Citovat
 
 
+7 #8 Vítězslav Vácha 2013-01-24 19:45
Souhlasím s tím, ukončit tuto diskusi. Nesouhlasím Oldo s tím, že jednak: hážeme nějakou černotu sami na sebe: pokud nebudeme kritičtí sami k sobě a svému jádru, těžko budeme líbezně vypadat vně. Zadruhé, nikoho tady nikdo - JÁ - neobvinil z cheatingu, i když přiznávám, že (jak jsem ostatně psal) nepochopím úroveň trakce, změny směrů při brzdění, zcela jinou ligu na brzdách, jízda na hraně naprosto bez korekcí, nesrovnatelná trakce na výjezdech, podřazení ve Spa (Patrik) na vodě na jedničku ve 115km/h v místech a plyn, kde ostatní lehtali trojku... neříkám, že to není možné, i tento soft bude mít šedá a slepá místa. Netvrdil jsem, že se jedná o cheaty. Nicméně je k dispozici spousta jiných mezer, které jde využít. Docela by mě uklidnilo, kdyby mi bylo soukromně vysvětleno, jak lze na Rf1 nastavit monopost, aby měl tyto level up vlastnosti a já mohl říct ostatním, že je to OK. Řekl jsem, "zkuste mi někdo vyvrátit". Že je to pro mě nepochopitelné, není obvinění. Peter, docela určitě nesoudím podle videa, byl jsem na serveru. Nejen při tomto závodě. Člověka prostě udiví, když kouká na telemetrie a některé mají stopu tramvaje. Nehledej v tom Peter emoce. Vy dva jste byli jediní, kdo mohl soupeřit, jezdíte skoro stejně. Nehledej v tom, co jsem neřekl. Kdo maká, si výsledek zalouží. Howg..
Citovat
 
 
-5 #7 Oldřich Gajdoš 2013-01-24 17:45
Kluci je mi k pláči, když na základě videa, které má ukazovat naprosto perfektní a i díky náhodě a štěstí povedené první kolo, se zde řeší taková podezření.
Jestli se Vám něco nezdá vyříkejte si to prosím s pusy do pusy na TS-ku, protože tady zbytečně urážíte a odrazujete lidi a navíc úplně bezpředmětně hážete černotu na celou MPL.
Zoubkovi a Hankovi naprosto věřím, že nepodvádějí, ale pokud má proti nim někdo nějaký důkaz, tak ať ho tu buď ukáže a nebo je raději potichu!
Citovat
 
 
-5 #6 Vojta Polesný 2013-01-24 15:51
Já bych prosimvás uzavřel toto téma protože bychom se dostali do jednosměrné uličky, díky.
Citovat
 
 
+10 #5 Vojta Hujer 2013-01-24 11:03
Souhlasim s Vítou,nemám proti Petrovi Zoubkovi nic ale mohu říct že chování jeho monopostu mě někdy udivilo,např při brždění jsem viděl velké rozdíly hlavně to bylo vidět v Abu Dhabí 2011 tušim,já měl znatelně větší přítlak a mohl jsem brzdit na poslední chvíli a on měl nižší přítlak a musel by brzdit dříve.Jenže to se nestalo jak jsem si myslel a bylo to obráceně on brzdil až za limitem a ubrzdil i když měl o dost nižší přítlak to jsem nikdy nepochopil.Chci zde napsat že pokud někdo používá cheaty tak jak jsem si myslel i v roce 2008 kde obě Ferrari byla až přehnaně rychlá a trakce obou vozu jsem nechápal,osobně bych nikdy nechtěl nic nepovoleného protože bych se sám sobě nemohl podívat ani do očí.
Citovat
 
 
-11 #4 Patrik Hanko 2013-01-24 10:10
Víťa, síce to chovanie jeho auta vypadá divne, ale povedal by som že to je replayom. A to na cielovej rovinke - bež do hry a skús si to, nepretočíš sa.. a ak má niekto v MPL stále takú chuť obviňovať niekoho z cheatingu, (napr. v 2012 sezóne som to bol u niekoho aj ja), mal by si nájsť niekoho iného, lebo Zoubkovi to nikdy nedokážete, pokiaľ teda nezačne cheatovať naozaj..
Citovat
 
 
+17 #3 Vítězslav Vácha 2013-01-23 22:05
Zkuste mi někdo prosím vyvrátit můj pesimismus, já totiž nejsem schopen dostat z hlavy neutuchající trakci v jakékoli části trati Petrova monopostu, stejně tak si nějak neumím představit nastavení auta, které by ustálo na cílové rovince viditelnou radost, aby se monopost nepřetočil. Jinak Maxpowerspeed vynikající, jen tak dál.
Citovat
 
 
+3 #2 Lubomir Moran 2013-01-23 09:18
U mě by spíš seděla rubrika BAD ENTRY :D
Citovat
 
 
+7 #1 Adam Rašner 2013-01-22 20:13
Pekne, ale v jednom miste byl Petr vsemi koly za carou pri predjizdeni a tim si zkratil trat. Spravne by mel pustit predjeteho jezdce pred sebe. To jen jsem si vsiml
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Forum Paddock

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

Paddock Teamspeak

 

185.32.183.131:9987

In the Stands Na tribunách

  • 129 guests
MPL Registrace: 477
TOPlist